Skyrybos2019-01-11T07:40:57-02:00
  • PADEDAME išsiskirti bendru sutarimu; (Santuokos nutraukimo pasekmių sutarties ir kitų dokumentų parengimas, atstovavimas teisme)
  • Vieno sutuoktinio prašymu; (Ieškinio dėl santuokos nutraukimo parengimas bei atstovavimas teisme)
  • Dėl kito sutuoktinio kaltės; (bendradarbiaujame su privačiais detektyvais renkant įrodomąją medžiagą, nepažeidžiant ADTAĮ, rengiame ieškinius dėl santuokos nutraukimo bei atstovaujame teisme)
  • (DERAMĖS su kita puse dėl abiem pusėm priimtiniausio varianto);
  • RENGIAME dokumentus  dėl alimentų vaikams dydžio nustatymo bei keitimo, (rengiame ieškinius, atsikirtimus, prieštaravimus, atsiliepimus)

· Pasimatymo su vaikais laiko nustatymo. (rengiame sutartis, ieškinius, prieštaravimus, atsiliepimus, deramės su antra puse dėl abiems tėvams bei vaikui (vaikams) tinkamiausio varianto)

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko užtrunka skyrybų procesas?2019-01-11T07:43:50-02:00

Trumpiausias santuokos nutraukimo procesas yra nustatytas įstatymiškai, kuomet paduodamas prašymas dėl santuokos nutraukimo abipusius (bendru) sutarimu. Tokiu atveju jei teismui nekyla jokių klausimų, teismo sprendimas negali būti priimamas vėliau, negu 30 dienų nuo prašymo teismui pateikimo dienos. Oficialiai santuoka skaitysis nutraukta po 30 dienų nuo šio teismo sprendimo priėmimo dienos, kuomet šis sprendimas įsigalios.
Mūsų praktikoje anksčiausiai teismo sprendimas buvo priimtas po trijų dienų kai buvo pateiktas teismui prašymas dėl santuokos nutraukimo.

Ar galimas santuokos nutraukimo procesas, nedalyvaujant šalims, ypatingai tais atvejais, kai vienas ar abu sutuoktiniai gyvena užsienyje?2019-01-11T07:43:54-02:00

Galima, jeigu nėra esminio ginčo dėl santuokos nutraukimo pasekmių ir kai dėl tokio ginčo nėra išreikštas reikalavimas teismui dėl pripažinimo vienos ar kitos šalies dalyvavimo būtinu (aktualiau santuokos nutraukimo atvejais dėl sutuoktinio kaltės) ir toks reikalavimas teismo patenkinamas.

Kiek kainuoja skyrybos?2019-01-11T07:38:21-02:00

Patogiausias ir pigiausias būdas išsituokti yra tuomet kai šalys abipusiai susitaria dėl paties santuokos nutraukimo ir tarp jų nėra ginčo dėl santuokos nutraukimo pasekmių. Tokioms skyryboms dokumentų parengimo kaina yra nuo 180 eurų;
Kilus ginčams dėl finansinių įsipareigojimų prisiėmimo, turto dalybų, vaikų išlaikymo bei pasimatymo su vaiku tvarkos nustatymo ir kitų svarstytinų klausimų ar rengiant ieškinį skyryboms dėl kito sutuoktinio kaltės, bylinėjimosi išlaidos pastebimai išauga

Kokius dokumentus reikia pateikti teismui teikiant prašymą (ieškinį) dėl santuokos nutraukimo?2019-01-11T07:37:55-02:00

Santuokos liudijimas (reikalinga pateikti originalą, po santuokos nutraukimo jis negražinamas, o perduodamas Civilinės metrikacijos skyriui);
Vaikų gimimo liudijimai (kopijos, reikialingos pateikti, jeigu vaikai nepilnamečiai ir (ar) svarstomas klausimas dėl išlaikymo vaikui priteisimo;
Pažymos iš VĮ “Registrų Centras” apie nekilnojamąjį turtą;
Pažymos iš VšĮ “Regitra” apie šalims priklausančias transport priemones;
Duomenys apie šalių finansinius įsipareigojimus kreditoriams;
Šalių (sutuoktinių) asmens dokumentai (paso ar asmens tapatybės kortelės kopijos).

PIRMINĖ KONSULTACIJA NEMOKAMAI!

Norėdami plačiau sužinoti apie mūsų teikiamas teisines paslaugas ar gauti pirminę profesionalaus teisininko ar advokato teisinę konsultaciją, prašome užpildyti žemiau esančią užklausos formą.
NORIU NEMOKAMOS KONSULTACIJOS
close-link