Loading...
Kas mes?2018-12-20T11:21:33-02:00

Mūsų istorija

Įmonė dirba pagal įvairų ir platų teisinių sričių spektrą.  Įmonės komandą sudaro daugiametę patirtį turintys profesionalūs specialistai,  įmonė bendradarbiauja su advokatais, notarais, antstoliais, buhalteriais, privačiais detektyvais, todėl kiekvienoje situacijoje tam tikros srities profesionalas bei atskiras specialistas užtikrins galimybę profesionaliai atstovauti Jūsų ar Jūsų įmonės interesams visose srityse.

Žmogiškas ir profesionalus  bendradarbiavimas su klientais, prisitaikymas prie kliento poreikių yra vienas svarbiausių faktorių mūsų įmonės veikloje. Dirbame Klientui patogiu laiku ir terminais. Ugdome ir vertiname draugišką klimatą ir jaučiame asmeninę pagarba kiekvienam iš mūsų Klientų.

Realiai atliekami darbai užtikrina efektyvią Jūsų interesų apsaugą. Jums rūpestį keliančius klausimus išspręsime Jums suprantamai ir greitai. Įmonės tikslas Jūsų situacijos sprendime tiesiogiai atitiks Jūsų tikslus.
Nebijome jokių iššūkių, todėl skinamės pergales net ten, kur beveik nesitiki laimėti mūsų Klientas. 

Pirmasis ir pagrindinis mūsų prioritetas yra visi mūsų klientai. Žinios, patirtis ir individualus požiūris į kiekvieną klientą – didina ir sustiprina pirmąjį ir pagrindinį mūsų prioritetą.

Mūsų strategija yra nuolatinis darbo kokybės gerinimas. Aukštą mūsų paslaugų kokybę užtikrina nuolatinė naujausių teisės aktų pakitimų stebėsena. Mes orientuojamės į ilgalaikius santykius su klientais, todėl kliento poreikiai ir pageidavimai yra mūsų darbo pagrindas.

Susipažinę su klientu ir įsigilinę į jo poreikius, siūlome tinkamiausius sprendimus, taupydami kliento laiką ir palengvindami jo kasdienius rūpesčius.

Esame pasirengę ir galime prisiimti atsakomybę už bet kokius veiksmus.

Susipažinkite su kontoros įkūrėju

Darius Navys

TavoJuristas įkūrėjas

Įmonės vadovas Darius Navys, turintis ilgametę patirtį valstybės tarnyboje, nuo 2017 metų užsiima privačia teisine praktika.

2003 metais yra įgijęs Teisės universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios teisės ir Kriminologijos magistro kvalifikaciją.

Jo įkurta įmonė bendradarbiaudama su įvairių sričių teisininkais bei advokatais specializuojasi įvairių teisinių sričių (baudžiamosios, administracinės, civilinės, darbo bei įmonių) kuruojamoms situacijoms įveikti bei suteikia platų paslaugų spektrą savo klientams.

Dariaus Navio teisinių paslaugų įmonė išnaudodama savo komandos narių patirtį bei teisinio proceso galimybes, nesunkiai randa nestandartinius sprendimus, pasiūlo galimas teisinių veiksmų klišes bei variantus.

Naujausi įrašai

PIRMINĖ KONSULTACIJA NEMOKAMAI!

Norėdami plačiau sužinoti apie mūsų teikiamas teisines paslaugas ar gauti pirminę profesionalaus teisininko ar advokato teisinę konsultaciją, prašome užpildyti žemiau esančią užklausos formą.
NORIU NEMOKAMOS KONSULTACIJOS
close-link